kancelaria

Kancelaria Doradztwa Podatkowego HERA świadczy nieprzerwanie swe usługi już od 15 lat. Przez cały ten okres zawsze stawialiśmy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Dynamika zmian prawa podatkowego w Polsce jest wyjątkowo duża. Przez ostatnie 20 lat wiele nowelizacji zmniejszyło przejrzystość systemu podatkowego tworząc przepisowy zamęt. Nasza Kancelaria świadcząc usługi rachunkowe oraz doradcze od kilkunastu lat zawsze dba o to aby nasi klienci korzystali tylko z odpowiednich form opodatkowania oraz dochodzili swych praw, tam gdzie one były naruszane.

Nasi klienci nie muszą odczuwać jakiegokolwiek stresu w przypadku kontroli podatkowych, gdyż na całym etapie postępowania kontrolnego reprezentujemy ich interesy, czynnie uczestnicząc w przesłuchaniach stron i świadków. Natomiast w toku postępowania podatkowego sporządzamy odwołania od decyzji i zażalenia na postanowienia tak by nasz klient korzystał z pełnego toku odwoławczego.

Reprezentujemy również naszych klientów przed sądami administracyjnymi. Wiele spraw przybiera korzystny obrót właśnie na tym etapie postępowania. Nasza kancelaria ma na swym koncie kilka wyroków bez precedensu, gdzie poprzez szczegółową wykładnię prawa pośrednio pomagaliśmy tworzyć nową linię orzecznictwa.

Naszym głównym celem jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów. Profesjonalizm zaś jest naszym największym atutem. Zapraszamy !

biuro rachunkowe krakow doradca podatkowy
profil kancelarii czym sie zajmujemy
zespol
oferta cenowa naszych uslug
telefon adres email

pozostali pracownicy w przygotowaniu...

© Kancelaria HERA 2010.     Wszelkie prawa zastrzeżone.     Projekt i wykonanie strony.